kõik kategooriad

Avaleht> Ettevõte > 10 aastat Bloomdenit

10 aastat Bloomdenit

Bloomden Bioceramicsi peadirektor Anthony Tang peab väga tähtsaks tehnoloogia arendamist ja toodete uuendamist ning osaleb isiklikult ettevõtte tootearenduses.

Ettevõte on proteeside keraamiliste materjalide valdkonnas teadus- ja arendustegevuse tehnoloogiat kogunud rohkem kui 6 aastat ning tal on palju patente. Antud projektis on portselanplokil kasutatud 9 erinevat pulbermaterjali, mis muudab toote välimuse läbilaskvuse ja värvimuutuse poolest loomulike hammaste lähedasemaks, kõige esteetilisema efektiga. Samal ajal on hammaste füüsikalised ja keemilised omadused kõrgemad kui samadel toodetel, muutes toodete igakülgse konkurentsivõime võimsamaks.

Ettevõttel on täielik komplekt seadmete proteeside portselaniplokkide jaoks alates pulbri töötlemisest, kuivrõhust, isostaatilisest rõhust ja eelpaagutamisprotsessist. Samal ajal on sellel ka täielik komplekt seadmeid, nagu nikerdusmasin, veski / kõrge temperatuuriga paagutamisahi ja muud seadmed, mis on vajalikud hambaproteeside töötlemiseks tagaosas. Sellel on avastamisseadmetes universaalne mehaaniline testimismasin, kõvaduse tester, tiheduse tester ja muud füüsikalised ja keemilised testimisseadmed ning sellel on täielik seadmete komplekt, mis on integreeritud teadus- ja arendustegevuse ning tootmisega, et tagada ettevõtte toodete konkurentsivõime.


Täpsema info saamiseks võtke ühendust:

Anthony Tang

Peadirektor

Bloomden Biokeraamika

+ 86 176 5248 6857

Saatke e-kiri Anthony Tangile


Võtke meiega ühendust


(86) 731-8421-2982

Hiina kontor: Fl.7 Bldg 5, CEC Software ParkYuelu Dist, Changsha, HN
USA kontor: 2030 Main Street, Suite 1300 Irvine California 92614 Ameerika Ühendriigid

info@bloomden.com

https://www.bloomden.com