kõik kategooriad

Avaleht> Ettevõte > Bloomdeni kohta

Bloomdeni kohta

Bloomden Bioceramics loodi 2012. aastal kontseptsiooniga pakkuda rahvusvahelistele hambalaboritele ja edasimüüjatele kvaliteetseid tsirkooniumdioksiidi tooteid, tehes koostööd välisklientidega, et parandada kvaliteeti ja vähendada tootekulusid.

Pärast 10+ aastat tsirkooniumipulbri töötlemist tsirkooniumoksiidi hambaproteesimaterjalideks, mis vastavad rahvusvahelise sertifitseerimissüsteemi standarditele, saab meie hambaravi tsirkooniumoksiidi tooteid nüüd säilitada pikaajaline tarne välismaistele klientidele, suurendada turuosa ja täiustada seotud tootmistehnoloogiaid, et tagada. klientide rahulolu, jätkuvalt meelitada ligi uusi kliente, arendada rohkem uusi turge ja pidevalt püüda luua välisklientidele võimas turukeskkond, mis vastaks klientide ja kvaliteedivajadustele.

Puuduliku statistika kohaselt oleme alates 2012. aastast tarninud klientidele üle maailma sadu tonne tsirkooniumplokke, kasutades selleks parima kvaliteediga tsirkooniumoksiidi pulbrit ja kvaliteetseid presse. Keraamikainseneride meeskonna toel suudab Bloomden Bioceramics toota püsivalt kvaliteetseid tsirkooniumplokke. Meie tsirkooniumplokid on 100% hoolikalt kontrollitud ISO sertifitseeritud kvaliteedisüsteemi alusel.

Bloomden Bioceramics toodab ja töötleb erinevaid hammaste taastamiseks mõeldud tsirkooniumdioksiidi plokke, sealhulgas valgeid tsirkooniumplokke, eelvärvitud tsirkooniumplokke, mitmekihilisi gradientvärvi tsirkooniumi jne. Toodetel on kõrge tugevus, kõrge läbilaskvus, kõrge simulatsiooni- ja esteetilised omadused. Ja võib muuta selle ühilduvaks CAD/CAM-freessüsteemiga.

Ettevõttel on täielik seadmete komplekt hambaproteeside töötlemiseks, kuivpressimiseks, isostaatpressimiseks ja eelpaagutamiseks. Samal ajal on sellel ka täielik komplekt varustust, nagu graveerimismasinad, veskid/kõrgtemperatuurilised paagutamisahjud ja nii edasi proteeside töötlemiseks. Testimisseadmete osas Sellel on füüsikalised ja keemilised testimisseadmed, nagu universaalne testimismasin, kõvaduse tester, tiheduse tester jne, ning täielik seadmete komplekt teadus- ja arendustegevuseks ning tootmiseks, mis tagab ettevõtte toodete konkurentsivõime.

Ettevõtte peadirektor on asjatundja, kes on hambaproteeside keraamika valdkonnas tegutsenud üle 15 aasta. Samas on ta ülemus, kes keskendub tooteuuendusele ja tehnoloogilisele innovatsioonile. Mittemetallivaldkonna ekspertidel ja professoritel on koostöösuhe, et pakkuda ettevõttele tehnilisi juhiseid ja professionaalseid juhiseid. Samal ajal on ettevõte loonud inseneride meeskonna, kellel on keraamika valdkonnas rikkalik teadus- ja arendustegevuse kogemus, et tagada tootetehnoloogia teadus- ja arendustegevuse ning loomise garantii.


Sertifikaadid

FDASFDA

               FDA SFDAVõtke meiega ühendust


(86) 731-8421-2982

Hiina kontor: Fl.7 Bldg 5, CEC Software ParkYuelu Dist, Changsha, HN
USA kontor: 2030 Main Street, Suite 1300 Irvine California 92614 Ameerika Ühendriigid

info@bloomden.com

https://www.bloomden.com