kõik kategooriad

Avaleht> Ettevõte > Bloomdeni filosoofia

Bloomdeni filosoofia

Alates 2012. aastast oleme pühendunud valdkonna parimate hambaravi tsirkooniumoksiidplokkide ja toe pakkumisele. Oleme omaks võtnud mitmekihilise tsirkooniumoksiidi tehnoloogia edusammud ja meie kliendid kasutavad paljusid mitmekihilisi tsirkooniumoksiidplokke miljonite hambaravikorpuste ja kliinikukorpuste projekteerimiseks ja tootmiseks. Lisaks meie kvaliteetsetele süsteemidele on Bloomden Bioceramics tunnustatud kogu maailmas kui 3 parimat hambaravi. Hiinast pärit tsirkooniumplokkide eksportija, kellel on kogenud ja teadlikud müügi- ja tehnilise toe meeskonnad.

Meie pühendumus on ilmne kõigis meie suhetes – alates edasimüüjatest kuni kliiniku lõppkasutajateni ja kaugemalgi. Meie pühendumus pikaajaliste suhete arendamisele ja kasvatamisele meie ülemaailmsete turustuskanalitega tagab, et meie klientidel on alati kõige kogenumad müügi- ja tugispetsialistid saadaval kaua pärast esmamüüki.

Kuna tehnoloogiad arenevad ja klientide vajadused muutuvad keerukamaks, mõistame, kui oluline on jätkata tehnilist uurimis- ja arendustegevust hammaste tsirkooniumoksiidi taastamise valdkonnas.Kuidas saame pakkuda sellisel tasemel pühendumust ja teenust? Bloomden ei oleks ettevõttena selles valdkonnas liider, kui meil poleks äärmiselt pühendunud ja andekate töötajate meeskonda. Oleme Hiinast pärit hambaravi tsirkooniumoksiidi eksportija seas viimase kolme hulgasKaks aastat ja järgmisel aastal on paremusjärjestus. Kohtleme oma töötajaid õiglaselt ja lugupidavalt, et nemad omakorda kohtleksid meie kliente samamoodi.

Bloomden Bioceramicsis võtame oma tegemistesse väga tõsiselt. Ja see, mida me teeme, on tehnoloogia läbimurre, näiteks uurime läbipaistvuse ja tugevuse, vastupidavuse ja esteetika tasakaalu, meie insenerid ja tehnikud, kes juhivad tehnilisi juhiseid ning toodavad tsirkooniumoksiidi tooteid ja muid CAD/CAM-seadmeid, mida teil on vaja parimaks tööks. oma turule, luues samal ajal töökeskkonna, mis võimaldab meie meeskonnal kliente kõige paremini teenindada – enne müüki, selle ajal ja kaua pärast müüki.


Võtke meiega ühendust


(86) 731-8421-2982

Hiina kontor: Fl.7 Bldg 5, CEC Software ParkYuelu Dist, Changsha, HN
USA kontor: 2030 Main Street, Suite 1300 Irvine California 92614 Ameerika Ühendriigid

info@bloomden.com

https://www.bloomden.com