kõik kategooriad

Avaleht> KONTAKT

Võtke meiega ühendust

Alustage tsirkooniumoksiidi äri

Hambaravi CAD/CAM tsirkooniumoksiidi taastamine on tulus viis äri alustamiseks kasvavas tööstuses, mis nõuab vaid väikest investeeringut.

Hambaravi CAD/CAM tsirkooniumplokke on nii lihtne kasutada, et saate neid kohe kasutama hakata ja need on nii soodsad, et tasuvad end tavaliselt ära lühikese ajaga! Olenemata sellest, kas otsustate avada kaupluse ettevõtte või töötate hambalaboris, leiate, et hammaste tsirkooniumoksiidi taastamine on uus tulus viis hambaravi CAD/CAM-i tsirkooniumoksiidi taastamise ettevõtte alustamiseks.

aaa

Mida on mul vaja ettevõtte alustamiseks?
Kuna hinnad algavad alla 1,000 USA dollari, saate ettevõtte kiiresti käima lükata. Kõik, mida vajate, on hambaravi tsirkooniumoksiidplokid, oma rajatised, kui teil on CAD/CAM-seadmeid või tööriistu, nagu freespink, või isegi hambalaboriga alustades.
Kas see on kasumlik?
Kui saate hambaravi tsirkooniumoksiidiplokkidele või teistele Bloomden Bioceramicsi CAD/CAM-toodetele väärtust lisada, võib teie kasum hüppeliselt tõusta. Meil on kliente, kes on tasunud hambaravi tsirkooniumoksiidplokkide või muude CAD/CAM toodete eest! Tsirkooniumplokkidega, mille hind on vahemikus $ 1,000 kuni $ 50,000 XNUMX ja millel on sama hämmastav hambakroonide või sildade kvaliteet igast plokist, saate teada, miks inimesed üle kogu maailma avastavad hambaravi tsirkooniumplokkide või muude CAD/ CAM tooted.
Milliseid materjale saab tsirkooniumplokkidega kasutada?
Hambaravi CAD/CAM tsirkooniumplokkide äri alustamise juures on suurepärane see, et Bloomden Bioceramics hambaravi tsirkooniumplokid on nii mitmekülgsed. Ühe freesiga saate freesida hambakroone, sildu, inlaysid, onlaysid, copes või implantaate ja palju muud. Teid piirab ainult teie kujutlusvõime!
Kuidas ma saan rohkem teada?
Täitke vorm, et saada meie lühike tutvustus Bloomdeni tsirkooniumplokkide kohta erinevat tüüpi süsteemi ja mõõtmete kaupa.

Võtke meiega ühendust


(86) 731-8421-2982

Hiina kontor: Fl.7 Bldg 5, CEC Software ParkYuelu Dist, Changsha, HN
USA kontor: 2030 Main Street, Suite 1300 Irvine California 92614 Ameerika Ühendriigid

info@bloomden.com

https://www.bloomden.com

ÜHENDUST VÕTMA