kõik kategooriad

Avaleht> Tootmisliin > Tsirkooniumblokid

3D Pro mitmekihiline

3D Pro mitmekihiline

3D Pro mitmekihilised restauratsioonid on parema esteetilise jõudlusega, tänu oma suurepärastele poolläbipaistvusomadustele on see saamas tänapäeval esimeseks valikuks kõrgete esteetikanõuetega korpuste puhul.

Kontakt
Näidustused:

Restauratsioonid on saadaval monoliitsete täiskontuurikroonide, sildade, spoonide või täiskaarega.

3D Pro mitmekihiline

 • FUNKTSIOONID
 • Lisatarvikud
 • Tehnilised andmed
 • Päringu teave
3D Pro mitmekihilised omadused

3D Pro mitmekihilisus on kasutusele võetud hambaravis alternatiivina metallkeraamilistele hambarestauratsioonidele. Võrreldes traditsiooniliste portselanist metalli restaureerimisega


 • Järjepidev VITA® Classic Shade Match

  VITA® Classic Shade'i järgige rangelt teadus- ja arendustegevuse faasist ja ka standardtoodangust koos toonide sobitamisega.

 • aaa
  Glasuuritud Bloomden CeramStar® glasuuri/plekikomplektiga

  Ettevalmistus: 3D Pro 3-osaline sild pärast freesimist ja paagutamist ning seejärel glasuurimist.

 • aaa
  Arenenud paranenud paindetugevus

  Selle uue materjali paindetugevus on 650-1100 MPa. Need mugavused on muutnud 3D Pro mitmekihilist tsirkooniumoksiidi üha enam kasutatavaks kroonide ja sildade sisemistes rakendustes.

 • funktsioon分辨率2
  Suurepärane esteetiline jõudlus

  Läbipaistvust saab reguleerida, kontrollides valguse neeldumist, peegeldust ja läbilaskmist läbi materjali. Läbipaistvus on suurem, kui vastumeelsus on väike ja ülekandevõime kõrge.

 • funktsioon分辨率2
  Võrreldes eelmise etapiga on tugevus kui trend

  Bloomzir® 3D Pro mitmekihiline tsirkooniumoksiid erineb teistest tsirkooniumoksiididest, selle tugevus võib olla vahemikus 650 MPa kuni 1100 MPa, mis võib katta nii kroonide kui ka sildade tagumisi ja eesmisi osi, sealhulgas implantaatide taastamist.

 • funktsioon分辨率2
  Monokliiniline resistentsus

  Ainulaadne hüdrolüüsi mikrostruktuur ja keemiline koostis hüdrotermilise töötlemisega peavad vastu ka vananemise lagunemisele, mille kuup nihkus monokliinilisse olekusse, mida võib täheldada tsirkooniumoksiidi struktuuris.

 • funktsioon分辨率2
  Kiire paagutamistsükkel

  Suurepärane omadus on kiire paagutamistsükkel, mis tagab üheaegselt tugevuse, läbipaistvuse ja vananemiskindluse. Suure tootlikkusega paagutamistsükkel võimaldab "ahju sees" aega 45 minutiga.

 • funktsioon分辨率2
  Madal kulumismäär

  Keskmine kristalli suurus alla 0.5 μm ja hüdrolüüsitud pulbri omadused on korraldatud 3D Pro mitmekihilise tsirkooniumoksiidi sees, mis võimaldab 3D Pro mitmekihilisel tsirkooniumoksiidil olla pikaajaline emaili kulumiskäitumine, mis on suletud inimese loomulikele hammastele pärast mitut laborikatset.

3D Pro Multilayeri tarvikud
 • KeraamilineStar® glasuur/peitsIgemedkomplekt

  See sisaldab 4 üksikut massi ning spetsiaalseid vedelikke ja tarvikuid. 3D pastad töötati välja spetsiaalselt liitiumdisilikaadist ja 3D Pro Multilayerist valmistatud keraamiliste restauratsioonide igemevärvi osade esteetiliseks viimistlemiseks ja iseloomustamiseks. Kõik komplekti osad on saadaval ka eraldi.

  LISATEAVE
 • tarvikud分辨率
  KeraamilineStar® Glaze/Stain Vivid komplekt

  See sisaldab 7 üksikut massi ning spetsiaalseid vedelikke ja tarvikuid. 2D pastad töötati välja spetsiaalselt liitiumdisilikaadist ja 3D Pro Multilayerist valmistatud keraamiliste restauratsioonide põhiliseks esteetiliseks viimistlemiseks. Kõik komplekti osad on saadaval ka eraldi.

  LISATEAVE
 • tarvikud分辨率
  KeraamilineStar® Glaze/Stain Blossom komplekt

  See sisaldab 17 üksikut massi ning spetsiaalseid vedelikke ja tarvikuid. 2D ja 3D pastad ja peitsid on spetsiaalselt välja töötatud liitiumdisilikaadist ja 3D Pro Multilayerist valmistatud keraamiliste restauratsioonide professionaalseks esteetiliseks viimistlemiseks. Kõik komplekti osad on saadaval ka eraldi.

  LISATEAVE
3D Pro mitmekihilised tehnilised andmed
Tehnilised kirjeldused
3D Pro mitmekihiline
ZrO2+HfO2+Y2O3≥ 99%
Y2O34.5%-10%
Al2O3< 0.15%
Tihedus enne paagutamist (g.cm-3)3.15 0.05 ±
Tihedus pärast paagutamist (g.cm-3)6.07 0.01 ±
CTE (25–500 °C) (K-1)10.5 0.5 ±
Paindetugevus pärast paagutamist (MPa)800-1200
Vananeva pinna monokliinse faasi sisaldus< 15%
Valguse läbilaskvus< 49%
Keemiline lahustuvus pärast paagutamist (µg.cm-2)<100
Tsütotoksilisus0 tase
Radioaktiivsus (Bq.g-1)<0.1
Paagutamistemperatuur (°C)1480
süsteemid98mm / 95mm / 92*75mm
LOHVI PAKSUS12m / 14mm / 16mm / 18mm
20mm / 22mm / 25mm
ShadesA1 A2 A3 A3.5 A4 / B1 B2 B3 B4
C1 C2 C3 C4 / D2 D3 D4 / BL1 BL2 BL3 BL4

Päringu teave